- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
American Tourister Soundbox SPINNER 67/24 EXP TSA PASTEL YELLOW
Kód: 1450580Prodejní číslo: 88473-1661Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
American Tourister Soundbox SPINNER 67/24 EXP TSA PASTEL YELLOW
| Model | Spinner (4 kolieska) rozšíriteľný |
|---|---|
| Barva | pastelová žltá |
| Materiál | 100% Polypropylene |
| Rozměry | 67 x 46.5 x 29 cm |
| Expanded dimensions | 67 x 46.5 x 32 cm |
| Size | Stredný |
| Kapacita | 71.5/81 L |
| Váha | 3.7 kg |
.
Parametry produktu
| Barva | Žlutá |
Parametry produktu
| Barva | Žlutá |
Diskuze k produktu American Tourister Soundbox SPINNER 67/24 EXP TSA PASTEL YELLOW
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu American Tourister Soundbox SPINNER 67/24 EXP TSA PASTEL YELLOW
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené













