- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Kód: 522451Prodejní číslo: ACCM-PB29013.11Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Aerocool Prism
Vysoce výkonná počítačová skříň střední věže s designem předního panelu z tvrzeného skla a bočním panelem z plně tvrzeného skla, což vám umožní předvést vnitřek vaší počítačové skříně. Dva další vertikální rozšiřující sloty umožňují vertikální instalaci grafické karty. Podporuje kapalinové chlazení v přední, horní a zadní části skříně pro maximální účinnost chlazení.
- Design předního panelu z tvrzeného skla a boční panel z plně tvrzeného skla pro předvedení vnitřku vašeho zařízení
- Ventilační otvory na předním panelu umožňují zvýšené proudění a cirkulaci vzduchu
- Dva další vertikální rozšiřující sloty umožňují vertikální instalaci grafické karty
- Podporuje kapalinové chlazení v přední, horní a zadní části skříně

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX/micro ATX/mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Vertikální | 2x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/240/280/360mm |
| Vrchní část | 120/240/280mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 3x 140 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Krytka zdroje | 2x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 164 mm |
| Maximální délka GPU | 346 mm |
| Maximální délka zdroje | 184 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 216.7 x 477 x 403 mm |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdrojeProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2.
1 128 Kč

















