- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
AEROCOOL skříň Cylon, Mid tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Kód: 522413Prodejní číslo: MLGCYLON9Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
AEROCOOL skříň Cylon, Mid tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Aerocool Cylon
Skříň formátu Middle Tower se stylovým designem. RGB LED na předním panelu s 13 režimy osvětlení. Dodává se s akrylovým bočním panelem a podporuje kapalinové chlazení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Middle Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX/micro ATX/mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" / 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| čtečka SD karet | Ano |
| Podpora větráků | |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Velikost a Váha | |
| Rozměry skříně | 198 x 459 x 413 mm |
| Váha | 3,8 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | RGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | RGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu AEROCOOL skříň Cylon, Mid tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu AEROCOOL skříň Cylon, Mid tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
AEROCOOL skříň Cylon, Mid tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdrojeProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):5.
1 128 Kč



















