- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ADATA MicroSDXC karta 64GB Speed Plus, U3, C10, A2, V30 (R:160/W:140 MB/s) + SD adaptér
Kód: 748695Prodejní číslo: UD64GUI3V30A2SP-RA1Akce
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ADATA MicroSDXC karta 64GB Speed Plus, U3, C10, A2, V30 (R:160/W:140 MB/s) + SD adaptér
Adata microSDXC Speed Plus 64GB
- Rychlost čtení/zápisu až 160/140 MB za sekundu
- Podpora specifikací videa U3, V30
- Vyhovuje standardům A2, je schopen provádět velké množství příkazů
- Velká skladovací kapacita
- Efektivní, odolná a spolehlivá ochrana dat
Paměťové karty SPEED PLUS microSDXC lze použít v různých zařízeních, jako jsou drony, akční kamery, 360stupňová fotografie, zařízení namontovaná na hlavě atd. Maximální přenosová rychlost může dosáhnout 160 MB za sekundu, s vynikajícím výkonem pro čtení/zápis a kapacitou. Tato karta je dokonalým pomocníkem pro dobrodruhy, kteří chtějí zachytit každý okamžik.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Kapacita | 64 GB |
| Formát | microSDXC karta |
| Rychlost čtení / zápisu | Až 160 / 140 MB/s |
| Rychlostní kategorie | Class 10; U3; V30; A2 |
Parametry produktu
| Typ karty | Micro SDXC |
| Kapacita uložiště | 64 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Nahrávání 4K videí |
| Typické použití | Hraní náročných her |
| Typické použití | Nahrávání HD videí |
| Adaptér | Ano |
| Application Performance | A2 |
| UHS | U3 |
| Video Class | V30 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 160 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 140 |
Parametry produktu
| Typ karty | Micro SDXC |
| Kapacita uložiště | 64 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Nahrávání 4K videí |
| Typické použití | Hraní náročných her |
| Typické použití | Nahrávání HD videí |
| Adaptér | Ano |
| Application Performance | A2 |
| UHS | U3 |
| Video Class | V30 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 160 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 140 |
Diskuze k produktu ADATA MicroSDXC karta 64GB Speed Plus, U3, C10, A2, V30 (R:160/W:140 MB/s) + SD adaptér
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ADATA MicroSDXC karta 64GB Speed Plus, U3, C10, A2, V30 (R:160/W:140 MB/s) + SD adaptér
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Akce
ADATA MicroSDXC karta 64GB Speed Plus, U3, C10, A2, V30 (R:160/W:140 MB/s) + SD adaptérTyp karty:Micro SDXC; Kapacita uložiště:64 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):160; Rychlost zápisu min. (MB/s):140; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:U3; Video Class:V30; Application Performance:A2; Adaptér; Typické použití:Nahrávání 4K videí, Hraní náročných her, Nahrávání HD videí.
657 Kč
ADATA MicroSDXC karta 128GB Speed Plus, U3, C10, A2, V30 (R:180/W:160 MB/s) + SD adaptérTyp karty:Micro SDXC; Kapacita uložiště:128 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):170; Rychlost zápisu min. (MB/s):150; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:U3; Video Class:V30; Application Performance:A2; Adaptér; Typické použití:Nahrávání 4K videí, Hraní náročných her, Nahrávání HD videí.
1 288 Kč
ADATA MicroSDXC karta 256GB High Endurance UHS-I C10 V30 A2 (R:100/W:85 MB/s) + SD adaptérTyp karty:Micro SDXC; Kapacita uložiště:256 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):100; Rychlost zápisu min. (MB/s):85; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:U3, UHS-I; Video Class:V30; Adaptér; Typické použití:Nahrávání 4K videí.
1 658 Kč
AVACOM Panasonic CGA-S007, DMW-BCD10 Li-ion 3.7V 1000mAh 3.7WhBližší parametry: 36.95x30.10x12.35 mm, 23 g, barva černá Použití: PANASONIC.
379 Kč














