- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,W11H,Black
Kód: 11295441Prodejní číslo: NH.U4WEC.003ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,W11H,Black
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6)
Part Number: NH.U4WEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 290HX Plus
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 32GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Rozměry: 356,78 (W) x 275,5 (D) x 12 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,3 kg
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Rozhraní | MicroSD |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Rozhraní | MicroSD |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,W11H,Black
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,W11H,Black
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,W11H,Black




















