- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
A4tech Bloody GPW70, gamepad, RGB, Dual mode 2,4G+USB, černá
Kód: 547151Prodejní číslo: GPW70-BKPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
A4tech Bloody GPW70, gamepad, RGB, Dual mode 2,4G+USB, černá
A4tech Bloody GPW70
- Možnost připojení bezdrátově i pomocí kabelu
- Bezdrátové připojení je 2,4G
- Kompatibilita platforem: PC, PS3, Switch, Android (Smart TV, Set-Top Box, Smart Phone, Tablet se systémem Android v5.0 a vyšším)
- Tlačítka mění funkce v závislosti na typu platformy (viz manuál)
- Délka kabelu: 100 cm
- Ovladač disponuje 18ti tlačítky (Tlačítka: Domů (HOME), Zpět (Back), Start, Turbo, Clear, 4x LED indikátory, 2x 3D 360 joystiky, Šipky (D-pad), A, B, X, Y, RB, LB, RT, LT, LED (na vypínání a zapínaní LED podsvícení, levé a pravé macro talčítko)
- Na přední straně výstup na AUX 3,5mm
- Na zadní straně ovladače se nachází USB-C port na nabíjení

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Kompatibilita | PC, PS3, Switch, Android 5.0 |
| Připojení | RF 2.4GHz, USB |
| Nabíjení | USB-C |
| Počet tlačítek | 18 |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 156 x 106 x 59 mm |
| Váha | 265 g |
Parametry produktu
| Pro zařízení | PC |
| Pro zařízení | Nintendo Switch |
| Pro zařízení | Nintendo Switch Lite |
| Pro zařízení | Playstation 3 |
| Typ příslušenství | Gamepady |
Parametry produktu
| Pro zařízení | PC |
| Pro zařízení | Nintendo Switch |
| Pro zařízení | Nintendo Switch Lite |
| Pro zařízení | Playstation 3 |
| Typ příslušenství | Gamepady |
Diskuze k produktu A4tech Bloody GPW70, gamepad, RGB, Dual mode 2,4G+USB, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu A4tech Bloody GPW70, gamepad, RGB, Dual mode 2,4G+USB, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
A4tech Bloody GPW70, gamepad, RGB, Dual mode 2,4G+USB, černáPro zařízení:Playstation 3, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, PC; Typ příslušenství:Gamepady.
698 Kč
Doprava zdarma
HPE 7.68TB NVMe Gen4 Mainstream Performance Read Intensive SFF BC U.3 CD6 SSDTyp disku:SSD; SSD Kapacita (GB):7680; Rozhraní:SATA; Formát:2.5"; Hot-plug HDD; Advanced Format:N/A; Velikost bufferu (v MB):nespecifikováno.
109 680 Kč
Nacon Revolution Unlimited Pro Controller - ovladač pro PlayStation 4Pro zařízení:Playstation 4; Typ příslušenství:Gamepady.
2 478 Kč
Doprava zdarma
TRUST herní židle GXT 703SM REVVO, dětská, Superman, modráTyp příslušenství:Herní židle.
2 839 Kč


















