- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
1stCOOL skříň STEP Premium 2 ver.1, micro tower, AU, USB 3.0, bez zdroje, černá
Kód: 1208516Prodejní číslo: MC-STEP-P2-AU-USB3Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
1stCOOL skříň STEP Premium 2 ver.1, micro tower, AU, USB 3.0, bez zdroje, černá
1stCOOL STEP Premium 2 ver.1
V podobě STEP PREMIUM série Vám 1stCOOL přináší kvalitně řešenou sérii Micro Tower skříní s robustním zpracováním a silou plechu 0,6-0,8mm, svým moderním řešením umožňuje osazení skutečně bez jakýchkoli kompromisů. Ve standardní výbavě jsou již kvalitbí ventilátory s fluidním ložiskem a plynulým řízením otáček a u některých modelů i USB-C a čtečka karet v základu. Přičemž zůstává dostatek prostoru pro uspořádání kabeláže a zároveň je zajištěno i dostatečné chlazení Vašeho PC. Lepší variantu pro dříče do kanceláře, ale i domů budete jen těžko hledat.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 5.25" Pozice | 1x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C typ 2. (volitelně) | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Čtečka karet (volitelně) | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 120 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 260 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 290 x 180 x 355 mm |
.
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu 1stCOOL skříň STEP Premium 2 ver.1, micro tower, AU, USB 3.0, bez zdroje, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu 1stCOOL skříň STEP Premium 2 ver.1, micro tower, AU, USB 3.0, bez zdroje, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
1stCOOL skříň STEP Premium 2 ver.1, micro tower, AU, USB 3.0, bez zdroje, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2.
640 Kč














