- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
1stCOOL skříň MONSTER EVO, Mid Tower, AU, USB 3.0, 2x 120mm, černá
Kód: 1208453Prodejní číslo: ML-MONSTER-EVOPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
1stCOOL skříň MONSTER EVO, Mid Tower, AU, USB 3.0, 2x 120mm, černá
1stCOOL MONSTER EVO
V podobě MONSTER EVO série Vám 1stCOOL přináší kvalitně řešenou sérii Middle Tower skříní za mimořádně zajímavou cenu. Nově s inovovaným řešení skeletu a zdrojem umístěným v tunelu na jeho spodní straně. Skříně jsou schopny pojmout jakoukoli desku ITX, micro ATX i ATX formátu. A vzhledem k dostatečné hloubce i kvalitní výkonné VGA. Zajímavý design a v základu osazené podsvícené sRGB ventilátory ze skříně činí zajímavou volbu nejenom pro stavbu běžných pracovních stanic, ale i pro počítač na hraní.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 300 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 335 x 180 x 413 mm |
Co je v krabici
2x 120mm Fan sRGB
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu 1stCOOL skříň MONSTER EVO, Mid Tower, AU, USB 3.0, 2x 120mm, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu 1stCOOL skříň MONSTER EVO, Mid Tower, AU, USB 3.0, 2x 120mm, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
1stCOOL skříň MONSTER EVO, Mid Tower, AU, USB 3.0, 2x 120mm, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
891 Kč
1stCOOL skříň COMPACT 1, Micro Tower, AU, USB 3.0, USB-C, CR, 1x 80mm Fan, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
977 Kč
ASUS Sada osvětlení TUF GAMING ARGB Pro GT502 HORIZON, ČernáASUS Sada osvětlení ARGB pro GT502 HorizonSada osvětlení TUF Gaming ARGB pro řadu GT502 Horizon se s
923 Kč















