Dopravu DPD nad 3.000 Kč máte ZDARMA. Více zde

SUNMI Rakeeta V1s - mobilní EET terminál s tiskárnou

Kód: 3050287Prodejní číslo: RAKEETAV1s
Akce
|
Výrobce: Sunmi
Zdarma
SUNMI Rakeeta V1s - mobilní EET terminál s tiskárnou
6 440 Kč
5 322 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(4 ks)
Můžeme doručit do: 01.10.2020
Typ:Pokladní HW + SW (EET); Ovládání pokladny:Dotyková obrazovka; Velikost obrazovky:Integrovaná; Operační systém:Android.
Popis
Detailní popis produktu

Rakeeta V1S – mobilní EET terminál s tiskárnou


Rakeeta V1S je spolehlivý EET terminál. Nabízí výběr z řady účetních programů, má integrovanou tiskárnu a scanner pro čtení kódů.


Plynulejší a rychlejší chod


EET terminál Rakeeta V1S navazuje na mimořádně populární zařízení Rakeeta V1. Oproti němu nabízí několik důležitých hardwarových modernizací. Rakeeta V1S je rychlejší a má více paměti.


Ostřejší displej


Displej má úhlopříčku 5,5“, nabízí vynikající rozlišení – 1280 × 720 bodů.


Tenčí rámečky


Modernějšímu vzhledu napomáhají tenčí rámečky kolem displeje. Také díky tomu je Rakeeta V1S menší a lehčí než jiné EET terminály.


Bezpečný systém


Jako operační systém využívá Rakeeta V1S ověřený a spolehlivý systém Android 6. EET terminál V1S využívá vlastní obchod, jehož součástí je řada účetních programů, mezi kterými si uživatelé mohou zvolit ten nejvhodnější.


Mezi nejoblíbenější mobilní aplikace patří Profiúčtenka, Smable nebo mKasa a mPohoda. Kompletní seznam najdete na www.rakeeta.cz.


Tip: chybí vám některý důležitý program v nabídce aplikací terminálu Rakeeta V1S? Stačí, když kontaktujete jeho vývojáře, ať se s námi domluví na zařazení programu do nabídky.


Spolehlivá termotiskárna


Rakeeta V1S má vlastní integrovanou termotiskárnu, která tiskne na kotoučky o šířce 58mm. V balení najdete rovnou jeden kotouček, abyste mohli zařízení ihned začít používat.


Nic se neztratí


Rakeeta V1S nabízí několik možností připojení k internetu. Využívat můžete Wi-Fi signál nebo do terminálu V1S umístíte datovou SIM kartu. Máte tedy jistotu, že nikdy nebudete bez signálu a všechny platby se správně odešlou.


Moderní USB-C


Terminál využívá modernější a rychlejší připojení kabelem prostřednictvím USB-C. Tímto kabelem je zajištěno také dobíjení zařízení. Podporován je samozřejmě také standard OTG.


Dobíjecí kolébka


K terminálu je možné dokoupit jako samostatné příslušenství dobíjecí kolébku.


Spolehlivý scanner


EET terminál V1S je vybaven 5Mpx fotoaparátem, problémem pro něj není asi skenování QR nebo čárových kódů.


Pokud sháníte spolehlivou a rychlou pokladnu pro evidování EET tržeb, Rakeeta V1S je rozhodně tou správnou volbou.Rakeeta V1S


EET terminál Rakeeta V1S navazuje na mimořádně populární zařízení Rakeeta V1. Oproti němu nabízí několik důležitých hardwarových modernizací, které zajišťují ještě plynulejší a rychlejší chod tohoto terminálu.


Ostřejší displej


Rakeeta V1S zůstává věrná oranžovému designu EET pokladen. Oproti dřívějšku jsou zde ale přesto patrné změny. Displej zůstává na úhlopříčce 5,5“, což je ideální kompromis mezi úměrnou velikostí a dostatečným přehledem o všech informacích, které potřebujete zobrazovat. Lepšímu přehledu napomáhá i lepší rozlišení displeje, které má hodnotu 1280 × 720 bodů.


Výrazně se zúžily rámečky kolem displeje a také díky tomu je Rakeeta V1S menší a lehčí než jiné EET terminály. Přesné rozměry zařízení jsou 211 × 83 × 53 mm a hmotnost je 386 g (hmotnost prodejního balení je 774 g).


Aby mohla být Rakeeta V1S dostatečně rychlá, vybavil ji výrobce vyšší kapacitou operační paměti. Ta má nyní hodnotu 1 GB.


Bezpečný systém


Jako operační systém využívá Rakeeta V1S ověřený a spolehlivý systém Android 6. Aby byl celý systém dostatečně bezpečný, nemají uživatelé možnost nahrávat do něj vlastní aplikace. Toto řešení zajišťuje, že se do Rakeety V1S nemůže ani omylem dostat jakýkoliv škodlivý software.


EET terminál V1S využívá vlastní obchod, jehož součástí je řada účetních programů, mezi kterými si uživatelé mohou zvolit ten nejvhodnější. Nabídka je dostatečně široká, aby si uživatel mohl vybrat. Mezi nejoblíbenější mobilní aplikace patří Profiúčtenka, Smable nebo mKasa a mPohoda.


Tip: chybí vám některý důležitý program v nabídce aplikací terminálu Rakeeta V1S? Stačí, když kontaktujete jeho vývojáře, ať se s námi domluví na zařazení programu do nabídky.


Spolehlivá termotiskárna


Rakeeta V1S má vlastní integrovanou termotiskárnu, která tiskne na kotoučky o šířce 58mm. V balení najdete rovnou jeden kotouček, abyste mohli zařízení ihned začít používat. Rychlost tisku je 60 mm / s.


Rakeeta V1S


Aby všechny platby z terminálu Rakeeta V1S spolehlivě doputovaly k finančnímu úřadu, nabízí terminál několik možností připojení k internetu. Využívat můžete Wi-Fi signál nebo do terminálu V1S umístíte datovou SIM kartu. Objem přenášených dat závisí na používané aplikaci, ale obecně lze říci, že jsou datové přenosy velmi malé.


Mobilní EET terminál Rakeeta V1S je možné samozřejmě také propojit kabelem. Podporován je samozřejmě standard OTG.


Terminál současně využívá modernější a rychlejší rozhraní USB-C. Tímto kabelem je zajištěno také dobíjení zařízení. K terminálu je možné dokoupit jako samostatné příslušenství také dobíjecí kolébku.


EET terminál V1S je dále vybaven 5Mpx fotoaparátem, problémem pro něj není asi skenování QR nebo čárových kódů.


Pokud sháníte spolehlivou a rychlou pokladnu pro evidování EET tržeb, Rakeeta V1S je rozhodně tou správnou volbou.

.
Parametry produktu
Operační systémAndroid
TypPokladní HW + SW (EET)
Ovládání pokladnyDotyková obrazovka
Velikost obrazovkyIntegrovaná
Naposledy navštívené
Akce
Zdarma
SUNMI Rakeeta V1s - mobilní EET terminál s tiskárnouSUNMI Rakeeta V1s - mobilní EET terminál s tiskárnou
Typ:Pokladní HW + SW (EET); Ovládání pokladny:Dotyková obrazovka; Velikost obrazovky:Integrovaná; Operační systém:Android.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
6 440 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat