Víkendové tipy na vybrané notebooky najdete zde

Solarix

Doprodej
Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-DSolarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D
SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D<br> Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
219 Kč
Solarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na licnu / 100 ks KRJ45/5SHSolarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na licnu / 100 ks KRJ45/5SH
KRJ45/5SH</br>Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
762 Kč
Solarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na drát / 100 ks KRJS45/5SLDSolarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na drát / 100 ks KRJS45/5SLD
KRJS45/5SLD</br>Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
762 Kč
Solarix Konektor RJ12 CAT3 UTP 6p6c nestíněný neskládaný na licnu / 100 ks KRJ12Solarix Konektor RJ12 CAT3 UTP 6p6c nestíněný neskládaný na licnu / 100 ks KRJ12
KRJ12</br>Nestíněný konektor RJ12 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p6c..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
189 Kč
Solarix Keystone záslepka do modulárních patch panelů nebo zásuvek černá / 10ks SXKJ-0-BKSolarix Keystone záslepka do modulárních patch panelů nebo zásuvek černá / 10ks SXKJ-0-BK
SXKJ-0-BK</br>Záslepka určená pro zaslepení volných portů v modulárních panelech..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
123 Kč
Zdarma
Instalační kabel Solarix UTP, Cat5E, licna, PVC, box 305m SXKL-5E-UTP-PVC-GYInstalační kabel Solarix UTP, Cat5E, licna, PVC, box 305m SXKL-5E-UTP-PVC-GY
SXKL-5E-UTP-PVC-GY</br>Nestíněný kabel typu licna CAT5E s PVC pláštěm, šedý..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 059 Kč
Solarix Průmyslový modul na DIN lištu pro jeden keystone šedý SXKJ-DIN-GYSolarix Průmyslový modul na DIN lištu pro jeden keystone šedý SXKJ-DIN-GY
SXKJ-DIN-GY</br>Spolehlivý modul/držák pro jeden keystone určený k montáži na DIN lištu.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
86 Kč
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m šedý non-snag-proof C6A-315GY-5MBSolarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m šedý non-snag-proof C6A-315GY-5MB
C6A-315GY-5MB</br>Vysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 5m, šedý, LSOH plášť..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
232 Kč
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 3m šedý non-snag-proof C6A-315GY-3MBSolarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 3m šedý non-snag-proof C6A-315GY-3MB
C6A-315GY-3MB</br>Vysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 3m, šedý, LSOH plášť..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
171 Kč
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6A-315GY-2MBSolarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6A-315GY-2MB
C6A-315GY-2MB</br>Vysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 2m, šedý, LSOH plášť..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
141 Kč
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m šedý non-snag-proof C6A-315GY-1MBSolarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m šedý non-snag-proof C6A-315GY-1MB
C6A-315GY-1MB</br>Vysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 1m, šedý, LSOH plášť..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
113 Kč
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 10m šedý non-snag-proof C6A-315GY-10MBSolarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 10m šedý non-snag-proof C6A-315GY-10MB
C6A-315GY-10MB</br>Vysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 10m, šedý, LSOH plášť..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
390 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě