Dopravu DPD nad 3.000 Kč máte ZDARMA. Více zde

Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S

Kód: 10101392Prodejní číslo: 70212115
|
Výrobce: Solarix
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
25 Kč
21 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
SXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
Popis
Detailní popis produktu

Adaptér SC MM OM2 simplex


Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní


Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

.
Parametry produktu
Typ vláknaMultimode
Typ kabeluSpojka
Typ konektoruSC
Naposledy navštívené
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-SSolarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
SXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
25 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat