CZK

Planet

Planet switch SW-804, 8x10/100, desktop, plastPlanet switch SW-804, 8x10/100, desktop, plast
Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
264.46 Kč bez DPH
320 Kč
Planet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOPPlanet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOP
8-mi portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Miniaturní rozměr, kovová skříň.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
380.17 Kč bez DPH
460 Kč
Planet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3afPlanet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3af
Injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
506.61 Kč bez DPH
613 Kč
Planet switch GSD-503 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kovPlanet switch GSD-503 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov
5-ti portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az a EuP..
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
528.1 Kč bez DPH
639 Kč
Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2kmPlanet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km
Technologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
549.59 Kč bez DPH
665 Kč
Planet switch GSD-803 10/100/1000 (8X1000BASE-T), EUP, 802.3AZ, kovPlanet switch GSD-803 10/100/1000 (8X1000BASE-T), EUP, 802.3AZ, kov
8-mi portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Kovová skříň. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az a EuP.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
576.86 Kč bez DPH
698 Kč
Planet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, GigabitPlanet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit
POE-161 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
655.37 Kč bez DPH
793 Kč
Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 CPlanet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C
Technologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
675.21 Kč bez DPH
817 Kč
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
820.66 Kč bez DPH
993 Kč
Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TXPlanet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TX
16-ti portový přepínač 10/100 Base-TX, Switching, Full Duplex, Auto-Negotiation (10/100 Mbps), rackmount (19), automatická detekce přímý/zkřížený kabel. Power-green funkce pro snížení spotřeby..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
832.23 Kč bez DPH
1 007 Kč
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
834.71 Kč bez DPH
1 010 Kč
Planet FSD-504HPv2, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanlessPlanet FSD-504HPv2, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanless
5-ti portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps a zkřížení kabelů. Fanless, externí napájecí zdroj..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
858.68 Kč bez DPH
1 039 Kč
Zpracování dat
Schovat