Víkendové slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

Planet

Planet switch SW-804, 8x10/100, desktop, plastPlanet switch SW-804, 8x10/100, desktop, plast
Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
346 Kč
Planet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanlessPlanet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless
Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
465 Kč
Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2kmPlanet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km
Technologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
516 Kč
Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kovPlanet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov
Switch, 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
582 Kč
Planet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3afPlanet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3af
Injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
660 Kč
Novinka
Planet PWR-75-24, Mean Well průmyslový zdroj na DIN lištu, 24V DC, 75WPlanet PWR-75-24, Mean Well průmyslový zdroj na DIN lištu, 24V DC, 75W
průmyslový zdroj na DIN lištu, 24V DC, 75W.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
791 Kč
Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 CPlanet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C
Technologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
794 Kč
Planet POE-162S, PoE splitter IEEE 802.3at, 12V/24VPlanet POE-162S, PoE splitter IEEE 802.3at, 12V/24V
POE-162S PoE splitter IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor splitter pro napájení vzdálených zařízen
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
794 Kč
Planet switch GSD-803 10/100/1000 (8X1000BASE-T), EUP, 802.3AZ, kovPlanet switch GSD-803 10/100/1000 (8X1000BASE-T), EUP, 802.3AZ, kov
8-mi portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Kovová skříň. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az a EuP.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
845 Kč
Planet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, GigabitPlanet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit
POE-161 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
845 Kč
Novinka
Planet PWR-75-48, Mean Well průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 75WPlanet PWR-75-48, Mean Well průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 75W
průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 75W.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
894 Kč
Planet FSD-504HPv2, Switch, PoE 5x 10/100, 4x 802.3at <60W, extend mód 10Mb/s do 250m, externí DC, fanlessPlanet FSD-504HPv2, Switch, PoE 5x 10/100, 4x 802.3at <60W, extend mód 10Mb/s do 250m, externí DC, fanless
Switch, PoE 5x 10/100, 4x 802.3at <60W, extend mód 10Mb/s do 250m, externí DC, fanless.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
910 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat