Zlevněte si nákupy až o 500 Kč se slevovými kódy, které najdete zde

Planet

Zdarma
FTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 500m, cívkaFTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 500m, cívka
Typ komponenty:Kabel horizontální; Provedení:Cat6; Stínění:FTP.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
5 880 Kč
Zdarma
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6
Průmyslový spravovatelný přepínač a konvertor 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, podpora IPv6. Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, Port shaper, QoS. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Přepěťová ochrana ESD+EFT LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď..
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
9 320 Kč
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.CPlanet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
5-ti portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75 st. C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 989 Kč
Zdarma
Planet IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6Planet IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6
Průmyslový spravovatelný přepínač 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, včetně PoE IEEE 802.3at injektorů, výkon až 270W. Podpora IPv6, Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, Port shaper, QoS. Alarmový výstup při výpadku, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Přepěťová ochrana ESD+EFT LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď..
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
13 680 Kč
Zdarma
UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305mUTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 349 Kč
Zdarma
Planet POE-1200G, PoE Injektor 12x 1000Base-T, PoE 190W (max.15,4W/port)Planet POE-1200G, PoE Injektor 12x 1000Base-T, PoE 190W (max.15,4W/port)
Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:12; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkce POE po portech.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
5 820 Kč
Zdarma
Planet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48VPlanet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V
Maximální počet portů:8; Provedení:DIN Rail; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 859 Kč
Zdarma
UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, venkovní PE, černý, 305mUTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, venkovní PE, černý, 305m
UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, venkovní PE, černý, 305m, cívka.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 248 Kč
Zdarma
Planet POE-2400G, PoE injektor IEEE 802.3af, 24xGE, PoE 380W (max.15,4W/port)Planet POE-2400G, PoE injektor IEEE 802.3af, 24xGE, PoE 380W (max.15,4W/port)
Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:24; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkce POE po portech.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
11 870 Kč
Planet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.CPlanet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
Provedení:DIN Rail; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 129 Kč
Zdarma
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 305m, cívkaUTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 305m, cívka
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 305m, cívka.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
2 668 Kč
Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°CPlanet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C
5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď..
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
2 399 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies