- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Cyklistika
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Domácí a osobní spotřebiče
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GEMBIRD myš MUSW-4B-06, bílo-stříbrná, bezdrátová, USB nano receiver
Kód: 1561421Prodejní číslo: MUSW-4B-06-WSPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GEMBIRD myš MUSW-4B-06, bílo-stříbrná, bezdrátová, USB nano receiver
GEMBIRD Bezdrátová myš
- KOMFORT A PŘESNOST
- Inteligentní technologie úspory energie - Dlouhá výdrž baterie
- Protiskluzový pogumovaný ergonomický design
- Není potřeba podložka pod myš
- 4tlačítková bezdrátová optická myš s USB nano přijímačem
- Tlačítko CPI pro rychlé změny rozlišení (800 - 1600 DPI)

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1200, 1600 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/ leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 4 |
| Programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátová technologie | 2,4 GHz, RF modulace GFSK RF, 80 kanálů, 32bitové ID zařízení |
| USB nano-přijímač | Ano |
| Napájení | |
| Typ nabíjení | 1x AA Baterie |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 115 x 61 x 35 mm |
| Váha | 58 g (bez baterie) |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová s USB dongle |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová s USB dongle |
Diskuze k produktu GEMBIRD myš MUSW-4B-06, bílo-stříbrná, bezdrátová, USB nano receiver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GEMBIRD myš MUSW-4B-06, bílo-stříbrná, bezdrátová, USB nano receiver
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GEMBIRD myš MUSW-4B-06, bílo-stříbrná, bezdrátová, USB nano receiverRozhraní myši:Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
168 Kč
GENIUS myš NX-7125 Chocolate/ 1200 dpi/ bezdrátová/ Copilot/ čokoládově hnědáRozhraní myši:Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
315 Kč
OWA Armor toner pro HP CLJ 150 černý, 1.600 str.,komp.s W2070A JUMBOTisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Černá cartridge/toner/páska.
1 078 Kč













