CZK

Cisco

Linksys/Cisco PA100, Adaptér 5V/2A pro Linksys a Cisco VoIP produktyLinksys/Cisco PA100, Adaptér 5V/2A pro Linksys a Cisco VoIP produkty
Příslušenství:Adaptéry.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
180.17 Kč bez DPH
218 Kč
Sluchátko pro Cisco telefonSluchátko pro Cisco telefon
Typ zařízení IP telefonie:Telefon; Technologie IP telefonie:SIP, H323.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
271.9 Kč bez DPH
329 Kč
Cabinet Jumper Power Cord, 250Cabinet Jumper Power Cord, 250
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
332.23 Kč bez DPH
402 Kč
Cisco switch SF110D-05, 5-Port 10/100, desktop, kovCisco switch SF110D-05, 5-Port 10/100, desktop, kov
Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
395.87 Kč bez DPH
479 Kč
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
429.75 Kč bez DPH
520 Kč
Cisco switch SF110D-08, 8-Port 10/100, desktop, kovCisco switch SF110D-08, 8-Port 10/100, desktop, kov
Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
543.8 Kč bez DPH
658 Kč
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
685.12 Kč bez DPH
829 Kč
Akce
Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000, desktopCisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000, desktop
Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:5.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
819.83 Kč bez DPH
992 Kč
Cisco SPA301-G2, 1-line VoIP telefonCisco SPA301-G2, 1-line VoIP telefon
Typ zařízení IP telefonie:Telefon; Technologie IP telefonie:SIP, H323.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
884.3 Kč bez DPH
1 070 Kč
Cisco switch SF110D-16, 16-Port 10/100, desktop, kovCisco switch SF110D-16, 16-Port 10/100, desktop, kov
Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:16.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
903.31 Kč bez DPH
1 093 Kč
Akce
Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000, desktopCisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000, desktop
Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:8.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
903.31 Kč bez DPH
1 093 Kč
Cisco SPA112, 2-Port Phone Adapter, 2xFXS port, SIPCisco SPA112, 2-Port Phone Adapter, 2xFXS port, SIP
Typ zařízení IP telefonie:Adaptér (ATA); Technologie IP telefonie:SIP, H323.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
975.21 Kč bez DPH
1 180 Kč
Zpracování dat
Schovat