Víkendové tipy na vybrané notebooky najdete zde

Cisco

Cisco switch CBS250-8T-E-2G, 8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless - REFRESHCisco switch CBS250-8T-E-2G, 8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless - REFRESH
8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 369 Kč
Zdarma
Cisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10kmCisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km
SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
14 420 Kč
Zdarma
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300mCisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m
SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
22 080 Kč
Zdarma
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmCisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km
SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
28 290 Kč
Zdarma
Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmCisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km
SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
52 540 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3mCisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m
SFP+ Copper Twinax Cable 3m.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
2 059 Kč
Zdarma
Cisco MGBLH1, SFP transceiver, GbE LH,SMF, 40kmCisco MGBLH1, SFP transceiver, GbE LH,SMF, 40km
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 40km, 1000BASE-LH, SMF, Duplex LC.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
5 150 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1mCisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m
SFP+ Copper Twinax Cable 1m, Cisco.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 549 Kč
Zdarma
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400mCisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m
SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
10 380 Kč
Zdarma
Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300mCisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m
SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
14 090 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5mCisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m
SFP+ Copper Twinax Cable 5m.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
2 289 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2mCisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m
SFP+ Copper Twinax Cable 2m.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
2 059 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě