Slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

Cisco

Cisco Unified CP-6901-C-K9=, VoIP telefon, single-line, 10/100, displej, PoE - nekompletní baleníCisco Unified CP-6901-C-K9=, VoIP telefon, single-line, 10/100, displej, PoE - nekompletní balení
VoIP telefon, single-line, 10/100, displej, PoE - nekompletní balení - Chybí UTP kabel a přiručka.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
351 Kč
Cisco switch SF110D-05, 5x10/100Cisco switch SF110D-05, 5x10/100
5x10/100; Switching capacity: 1 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 0,74 Mpps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
362 Kč
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
366 Kč
Cisco switch SF110D-08, 8x10/100Cisco switch SF110D-08, 8x10/100
8x10/100; Switching capacity: 1.6 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 1.2 Mpps.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
465 Kč
Novinka
Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800
napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
526 Kč
Cabinet Jumper Power Cord, 250Cabinet Jumper Power Cord, 250
Cabinet Jumper Power Cord, 250.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
569 Kč
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
715 Kč
Akce
Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000
5x10/100/1000; Switching capacity: 10 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 7.4 Mpps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
725 Kč
Novinka
Cisco CP-6800-WMK= sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800Cisco CP-6800-WMK= sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800
sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
734 Kč
Akce
Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000
Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000; Switching capacity: 16 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 11.9 Mpps.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
791 Kč
Cisco switch SF350-08-RF, 8x10/100, REFRESHCisco switch SF350-08-RF, 8x10/100, REFRESH
Switching capacity: 1.6 Gbps Forwarding performance (64-byte packet size): 1.19 Mpps.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 216 Kč
Cisco switch SF110D-16, 16x10/100Cisco switch SF110D-16, 16x10/100
16x10/100; Switching capacity: 3.2 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 2.4 Mpps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 277 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat