Doprava do Zásilkovny za 59 Kč nebo zdarma. Ceny dopravy najdete zde
CZK

Cisco

Linksys/Cisco PA100, Adaptér 5V/2A pro Linksys a Cisco VoIP produktyLinksys/Cisco PA100, Adaptér 5V/2A pro Linksys a Cisco VoIP produkty
Příslušenství:Adaptéry.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
171.07 Kč bez DPH
207 Kč
Cisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kitCisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit
Cisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit T-RAIL<br/> Kit pro montáž CISCO AP na zeď/strop.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
323.97 Kč bez DPH
392 Kč
Novinka
Cisco AIR-AP-BRACKET-1= - AP Mounting kitCisco AIR-AP-BRACKET-1= - AP Mounting kit
Cisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit BRACKET<br/> Kit pro montáž CISCO AP na zeď/strop.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
323.97 Kč bez DPH
392 Kč
Cisco - síťový adaptér SB produkty - WAP121, 321, 371Cisco - síťový adaptér SB produkty - WAP121, 321, 371
Příslušenství:Adaptéry.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
370.25 Kč bez DPH
448 Kč
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)
Specifikace kabelu / redukce:Adaptér, Redukce.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
458.68 Kč bez DPH
555 Kč
Cisco switch SF110D-05, 5x10/100Cisco switch SF110D-05, 5x10/100
5x10/100; Switching capacity: 1 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 0,74 Mpps.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
461.16 Kč bez DPH
558 Kč
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
495.87 Kč bez DPH
600 Kč
Cisco SPA122, 2-Port Phone Adapter, 2xFXS, 1xLAN, 1xWAN port, SIP, REFRESHCisco SPA122, 2-Port Phone Adapter, 2xFXS, 1xLAN, 1xWAN port, SIP, REFRESH
Typ zařízení IP telefonie:Adaptér (ATA); Technologie IP telefonie:SIP, H323; REFRESH.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
622.31 Kč bez DPH
753 Kč
Cisco switch SF110D-08, 8x10/100Cisco switch SF110D-08, 8x10/100
8x10/100; Switching capacity: 1.6 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 1.2 Mpps.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
643.8 Kč bez DPH
779 Kč
Cisco SPA301-G2-RF, VoIP telefon, 1line, 1x10/100, REFRESHCisco SPA301-G2-RF, VoIP telefon, 1line, 1x10/100, REFRESH
VoIP telefon, 1line, 1x10/100; REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
683.47 Kč bez DPH
827 Kč
Cisco SPA500S, rozšiřující konzole 32 tlačítek pro rodinu telefonů Cisco SPA500, REFRESHCisco SPA500S, rozšiřující konzole 32 tlačítek pro rodinu telefonů Cisco SPA500, REFRESH
Rozšiřující konzole 32 tlačítek pro rodinu telefonů Cisco SPA500, REFRESH.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
714.88 Kč bez DPH
865 Kč
Cisco switch SF110-16-RF, 16x10/100, REFRESHCisco switch SF110-16-RF, 16x10/100, REFRESH
16x10/100; Switching capacity: 3.2 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 2.4 Mpps; REFRESH.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
734.71 Kč bez DPH
889 Kč
Zpracování dat
Schovat