Doručení ZDARMA nebo od 39 Kč. Více zde

Cisco

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
339 Kč
Cabinet Jumper Power Cord, 250Cabinet Jumper Power Cord, 250
Cabinet Jumper Power Cord, 250.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
578 Kč
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
591 Kč
Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800
napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
689 Kč
Cisco switch CBS110-5T-D, 5xGbE RJ45, fanlessCisco switch CBS110-5T-D, 5xGbE RJ45, fanless
5xGbE RJ45, fanless.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
766 Kč
Cisco CP-6800-WMK= sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800Cisco CP-6800-WMK= sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800
sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
871 Kč
Cisco switch SF110-16-RF, 16x10/100, REFRESHCisco switch SF110-16-RF, 16x10/100, REFRESH
16x10/100; Switching capacity: 3.2 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 2.4 Mpps; REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
933 Kč
Cisco switch CBS110-8T-D, 8xGbE RJ45, fanlessCisco switch CBS110-8T-D, 8xGbE RJ45, fanless
8xGbE RJ45, fanless.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 059 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m, REFRESHCisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m, REFRESH
SFP+ Copper Twinax Cable 2m, REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 099 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, REFRESHCisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, REFRESH
SFP+; Copper Twinax Cable 1m; REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 109 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESHCisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH
SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 109 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m, REFRESHCisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m, REFRESH
SFP+; Copper Twinax Cable 1,5m; REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 109 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě