Slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

Cisco

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
333 Kč
Cabinet Jumper Power Cord, 250Cabinet Jumper Power Cord, 250
Cabinet Jumper Power Cord, 250.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
491 Kč
Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800
napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
550 Kč
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
591 Kč
Cisco CP-PWR-ADPT-3-EUCisco CP-PWR-ADPT-3-EU
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
615 Kč
Cisco CP-6800-WMK= sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800Cisco CP-6800-WMK= sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800
sada pro montáž na zeď pro IP telefony řady 6800.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
772 Kč
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5 - REFRESHCisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5 - REFRESH
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
891 Kč
Novinka
Cisco switch CBS110-5T-D, 5xGbE RJ45, fanlessCisco switch CBS110-5T-D, 5xGbE RJ45, fanless
5xGbE RJ45, fanless.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 099 Kč
Novinka
Cisco switch CBS110-8T-D, 8xGbE RJ45, fanlessCisco switch CBS110-8T-D, 8xGbE RJ45, fanless
8xGbE RJ45, fanless.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 189 Kč
AIR-PWRINJ6AIR-PWRINJ6
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6 - REFRESH.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 289 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1mCisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m
SFP+ Copper Twinax Cable 1m, Cisco.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 419 Kč
Rack Mount rámeček pro CISCO Catalyst 1000 (8 a 16 portů)Rack Mount rámeček pro CISCO Catalyst 1000 (8 a 16 portů)
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 439 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě