- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR - LYNX Challenger i5 12400F 16GB 1TB SSD NVMe RTX 3060 12G W11 Home - opravený
Kód: 10463154Prodejní číslo: 10462971Bazar
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
BAZAR - LYNX Challenger i5 12400F 16GB 1TB SSD NVMe RTX 3060 12G W11 Home - opravený
Opravený/použitý počítač LYNX po uznané reklamaci, funkční se zárukou 12 měsíců a platnou licencí WIN11 HOME
v konfiguraci mohlo dojít ke změně jednotlivých komponent v rámci reklamačího procesu (výměna komponent za stejnou nebo lepší, různí výrobci )
| Technické parametry | |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Zdroj | 550W |
| Velikost skříně | Midi- Tower |
| Základní deska | H610 |
| Model procesoru | Intel i5 12400F |
| Frekvence procesoru | 2.5GHz |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 3060 12GB |
| SSD Kapacita | 1000GB NVMe |
| HDD Kapacita | není |
| Velikost operační paměti RAM | 16GB |
| Počet slotů RAM | 2 |
| Počet osazených slotů | 2 |
| Výstupy | |
| USB2 | 4 |
| USB3 | 4 |
| Grafické | 1xHDMI, 3xDisplay |
| Další | LAN ,PS2, sluchátka , mikrofon |
| Optické mechanika | Bez mechaniky |
Záruka
S novou sestavou LYNX dostaneš i nadstandardní záruku prodlouženou na 3 roky. Za své sestavy ručíme a každá závada, která není zapříčiněna tebou a objeví se v prvních 3 letech je záruční. Prodloužená záruka není nijak zpoplatněna. Servis ti případně vyřeší našich více než 100 servisních středisek nebo můžeš o servis požádat svého prodejce. Oprava je obvykle vyřízena do 5 pracovních dní.
.Parametry produktu
| Provedení počítače | Midi-Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Typ disku | SSD |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 3060 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Obsazené/celkem sloty RAM | 2/2 |
| Typ paměti | DDR4 DIMM |
| Model procesoru | Intel Core i5-12400F |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Typ sestavy | Herní |
| Výkon CPU dle PassMark | 19597 |
| Počet jader | 6 |
| TDP | 65 |
| Výkon zdroje (W) | 550 |
| HDD Kapacita (GB) | 1000 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 12 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,5 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,4 |
| Počet USB 2.0 | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
Parametry produktu
| Provedení počítače | Midi-Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Typ disku | SSD |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 3060 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Obsazené/celkem sloty RAM | 2/2 |
| Typ paměti | DDR4 DIMM |
| Model procesoru | Intel Core i5-12400F |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Typ sestavy | Herní |
| Výkon CPU dle PassMark | 19597 |
| Počet jader | 6 |
| TDP | 65 |
| Výkon zdroje (W) | 550 |
| HDD Kapacita (GB) | 1000 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 12 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,5 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,4 |
| Počet USB 2.0 | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
Diskuze k produktu BAZAR - LYNX Challenger i5 12400F 16GB 1TB SSD NVMe RTX 3060 12G W11 Home - opravený
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR - LYNX Challenger i5 12400F 16GB 1TB SSD NVMe RTX 3060 12G W11 Home - opravený
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Bazar
Doprava zdarma
BAZAR - LYNX Challenger i5 12400F 16GB 1TB SSD NVMe RTX 3060 12G W11 Home - opravenýProvedení počítače:Midi-Tower; Typ sestavy:Herní; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core i5; Model procesoru:Intel Core i5-12400F; Výkon CPU dle PassMark:19603; Počet jader:6; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.4; Frekvence procesoru (GHz):2.5; TDP:65; Model grafické karty:NVIDIA RTX 3060; Kapacita paměti grafické karty (GB):12.
22 790 Kč















