Zlevněte si nákupy až o 500 Kč se slevovými kódy, které najdete zde

Autorizovaný servis televizorů Samsung

U televizorů Samsung pocházející z oficiální české distribuce je zajištěn záruční servis na místě u zákazníka.

Pokud by se vaše televize Samsung porouchala, nemusíte se starat o její převoz do servisního střediska. Stačí nahlásit na infolinku Samsung problém a ten vám zašle kvalifikovaného technika, který přijde až k vám domů a vyřeší závadu přímo u vás.

 
Oprava televizoru u vás doma

 

 

  • Pokud jste vlastníkem televizoru Samsung s úhlopříčkou větší než 40", máte nárok na záruční servis, který bude poskytnut formou opravy přímo u vás doma.

  • V případě závady je nutné tuto nahlásit na infolince společnosti Samsung na telefonním čísle 800 726 786.

  • Záruční servis u vás doma je k dispozici po celém území České republiky. 

 

Co budete pro nahlášení závady potřebovat?

  • Pokud chcete založit servisní případ, budete potřebovat sériové číslo (S/N) a číslo modelu (P/N, Product No., například UE43AU7172UXXH) vašeho zařízení, které najdete na štítku zařízení.

  • Elektronickou podobu záručního listu/faktury – pokud nemůžete fakturu k vaší objednávce nalézt, neváhejte nás kontaktovat, a kopii faktury vám zašleme na e-mail.

 


Jak se bude vaše zařízení servisovat?                                        

Během tří pracovních dnů po nahlášení poruchy na infolince společnosti Samsung s vámi bude spojené nejvhodnější servisní středisko, které se postará o opravu vašeho zařízení na místě.


Pozáruční servis

Nabízíme vám možnost využít pozáruční servis u autorizovaných středisek, která přijímají k opravě i zařízení, jehož záruka již vypršela. Tímto způsobem zajistíte rychlou opravu s použitím originálních náhradních dílů.


Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies