- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook 17 (X1704VA-AU1034W), Core 5 120U, 17.3" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Intel, W11 Home, Blue
Kód: 2910309Prodejní číslo: X1704VA-AU1034WASUS NTB Vivobook 17 (X1704VA-AU1034W), Core 5 120U, 17.3" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Intel, W11 Home, Blue
ASUS NTB Vivobook 17 (X1704VA-AU1034W)
Part Number: X1704VA-AU1034W
Procesor
Typ procesoru: Intel
Model procesoru: Core 5 processor 120U
Počet jader procesoru: 10
Frekvence procesoru: 1,4 GHz
Operační systém
Operační systém: Windows 11 Home
Displej/Grafika
Úhlopříčka displeje: 17,3"
Rozlišení displeje: FHD (1920 x 1080)
Typ displeje: Matný IPS
Poměr stran: 16:9
Dotykový displej: Ne
Jas: 250 cd/m2
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Barevný gamut: 45% NTSC color gamut
Grafická karta: Intel Graphics
Operační paměť
Velikost operační paměti: 16 GB
Typ paměti: DDR5
Mechanika a disk
Kapacita disku: 512 GB
Typ pevného disku: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Připojení a Sítě
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1: Ano
BT 5.2: Ano
Rozhraní
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Výbava
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
HD camera: Ano
Baterie a napájení
Baterie: Li-Ion 50Wh
Počet článků baterie: 3
Napájecí zdroj: TYPE-C, 48W AC Adapter, Output: 20V DC, 2.4A, 48W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky a barevné provedení
Barva: Cool Silver
Specifikace: Plast
Rozměry: 39.93 x 25.43 x 1.99 ~ 1.99 cm (15.72" x 10.01" x 0.78" ~ 0.78")
Hmotnost (přibližná): 2,1 kg
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark | 15529 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 17,3 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 1,4 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark | 15529 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 17,3 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 1,4 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook 17 (X1704VA-AU1034W), Core 5 120U, 17.3" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Intel, W11 Home, Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook 17 (X1704VA-AU1034W), Core 5 120U, 17.3" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Intel, W11 Home, Blue
ASUS NTB Vivobook 17 (X1704VA-AU1034W), Core 5 120U, 17.3" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Intel, W11 Home, Blue





















