- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Cyklistika
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Domácí a osobní spotřebiče
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LW-S9185W), Ultra 9 275HX, 18" 2560 x 1600, 32GB, 2TB SSD, RTX 5080, W11 Home, Green
Kód: 2910362Prodejní číslo: G815LW-S9185WASUS NTB ROG Strix G18 (G815LW-S9185W), Ultra 9 275HX, 18" 2560 x 1600, 32GB, 2TB SSD, RTX 5080, W11 Home, Green
ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LW-S9185W)
Part Number: G815LW-S9185W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 Processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: 2.5K (2560 x 1600, WQXGA)
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Anti-Glare
Obnovovací frekvence: 240 Hz
Jas: 500 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 2048 GB
Typ SSD: PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x 2.5G LAN port
2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps)
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3,5mm Jack port
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano, RGB
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chlazení: ROG intelligent cooling
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
Rectangle Conn, 380W AC Adapter, Output: 20V DC, 19A, 380W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Volt Green
Rozměry: 39.9 x 29.8 x 2.35 ~ 3.20 cm (15.71" x 11.73" x 0.93" ~ 1.26")
Váha: 3,20 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5080 |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 55998 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 24 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 18 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,7 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,4 |
| SSD Kapacita (GB) | 2048 |
| Použití | Herní |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5080 |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 55998 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 24 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 18 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,7 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,4 |
| SSD Kapacita (GB) | 2048 |
| Použití | Herní |
Diskuze k produktu ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LW-S9185W), Ultra 9 275HX, 18" 2560 x 1600, 32GB, 2TB SSD, RTX 5080, W11 Home, Green
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LW-S9185W), Ultra 9 275HX, 18" 2560 x 1600, 32GB, 2TB SSD, RTX 5080, W11 Home, Green
ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LW-S9185W), Ultra 9 275HX, 18" 2560 x 1600, 32GB, 2TB SSD, RTX 5080, W11 Home, Green
















