- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a Notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a Video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Cyklistika
- Auto-Moto
- Chytrá elektronika
- Domácí a osobní spotřebiče
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
Kód: 1663097Prodejní číslo: 90MP0490-BMUA10Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
ASUS ROG Harpe II Ace
ROG Harpe II Ace je ultralehká 48gramová polosymetrická herní myš, jejíž tvar byl vyvinut s pomocí profesionálů v oblasti esportu. Je vybavena řadou profesionálně schválených technologií, včetně optického senzoru ROG AimPoint Pro s rozlišením 42 000 dpi, optických mikrospínačů ROG a špičkového bezdrátového výkonu s frekvencí 8 000 Hz a bezdrátovou technologií SpeedNova 8K.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | PTFE |
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Maximální zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové USB |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 126 x 64 x 39.7 mm |
| Váha myši | 48 g |
Co je v krabici
1x Set nálepek na myš
1x Wireless Receiver
1x Wireless Receiver Extender
1x Náhradní sada podložek pod myš
1x Kabel USB-C na USB-A
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová Bluetooth |
| Rozhraní myši | Bezdrátová s USB dongle |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová Bluetooth |
| Rozhraní myši | Bezdrátová s USB dongle |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Diskuze k produktu ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bíláRozhraní myši:Drátová USB, Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
4 539 Kč




















