16GB USB disk s užitečnými programy

Kingston Data Traveler


Kingston 16GB USB 3.0 disk
Najdete na něm základní programy pro práci a zábavu. Jedná se o programy, které nejsou v základní verzi Windows nainstalovány a které Vám používání nového zařízení usnadní.

Například balík kancelářských aplikací, antivirový a komunikační program a mnohé další. Tyto aplikace a programy jsou zdarma volně ke stažení, zde je však najdete všechny pohromadě a nemusíte je tedy složitě hledat na internetu.

Navíc můžete tento USB disk s kapacitou 16GB dále používat jako úložiště pro Vaše data.

Seznam programů

 • AnyDesk
  Software pro vzdálenou plochu. Poskytuje obousměrný vzdálený přístup mezi osobními počítači a je k dispozici pro všechny běžné operační systémy.
 • Apache OpenOffice
  Kancelářský balík šířený jako svobodný software a je komukoliv dostupný zdarma. Obsahuje základní programy jako třeba textový editor, tabulkový procesor, prezentační nástroj a grafický editor.

 • Ashampoo Burning Studio
  Program sloužící k vypalování CD, DVD a Blu-ray disků. Jeho hlavní výhodou je jednoduchost a přivětivost ovládání. Mimo vlastní vypalování zvládá i vytváření DVD filmů z příslušných video souborů.

 • Avast Antivirus
  Slouží k identifikaci, odstraňování a eliminaci počítačových virů a jiného škodlivého softwaru. Od svého vydání se stal jedním z nejpopulárnějších plnohodnotných freewarových antivirových řešení pro uživatele Microsoft Windows. Mimo hlavní funkci ochrany uživatelů nabízí Avast také celou řadu dalších bezpečnostních produktů.

 • Mozilla Firefox
  Webový prohlížeč, mezi populární vlastnosti Firefoxu patří blokování pop-up (vyskakovacích) oken a systém rozšiřování pomocí speciálních modulů (tzv. rozšíření nebo též doplňky), které obsahují doplňující funkce nebo upravují chování prohlížeče.

 • Google Chrome
  Webový prohlížeč, nabízí standardní funkce (změnu velikosti písma, záložky, správu hesel, podporu více jazyků a další). Prohlížeč také podporuje anonymní režim, ve kterém nezanechává stopy v historii prohlížení a historii vyhledávání.

 • Opera
  Webový prohlížeč, nejnovější verze Opery kladou velký důraz na bezpečnost, jednoduchost a výrazně zjednodušují práci s certifikáty.

 • Java SE Runtime
  Sada počítačových programů sloužící ke spuštění dalších počítačových programů a skriptů vytvořených v tomto jazyce.

 • Adobe Acrobat Reader
  Program sloužící k prohlížení PDF souborů. Nabízí toho však mnohem více. Dokumenty se například mohou převádět do Wordu nebo se k nim dají přidávat poznámky.

 • Skype
  Program, který umožňuje provozovat videohovory po internetu, dále pak přenos souborů. Umožňuje telefonovat mezi svými uživateli zdarma, za poplatek lze telefonovat do tradičních telefonních sítí.

 • Speccy
  Nástroj pro zobrazení detailních informací o systému od společnosti Piriform. Dokáže zobrazit základní informace o operačním systému, procesoru, RAM, základní desce, grafické kartě, pevných discích, optických médiích i o zvukové kartě.

 • Total Commander
  Nejpopulárnější program pro správu souborů. Je to jednoduchý nástroj pro jejich prohlížení nebo úpravu. Podporuje rozšíření prostřednictvím pluginů, pomocí kterých je možné prohlížet speciální formáty nebo používat funkce, které nejsou ve výchozím nastavení k dispozici.

 • Mozilla Thunderbird
  Poštovní klient, který klade velký důraz na bezpečnost uživatele. Díky dobrému návrhu aplikace se uživatel nemusí obávat počítačových virů, podvodné a nevyžádané pošty (spamu).

 • VLC media player
  Multimediální přehrávač, nabízí komplexní podporu pro video soubory mnoha typů. Plně podporuje také všechny důležité audio formáty.
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies