Výběr z cenově výhodné nabídky najdete zde

Wi-Fi router zdarma k vybraným notebookům a PC Lenovo

Přemýšlíte o nákupu nového notebooku nebo počítače? Pokud Vám padne do oka některý z těchto notebooků nebo osobních počítačů od společnosti Lenovo, od nás získáte Wi-Fi router HUAWEI WS5200 zcela zdarma. Akce platí do 31.5.2022 nebo do vyčerpání dárků.

 

HUAWEI Wi-Fi Router WS5200

Huawei WS5200 je Wi-Fi router, který je ideální volbou do každé domácnosti. Nabízí stabilní a rychlý bezdrátový i kabelový internet. Pracuje v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz a zajistí kombinovanou rychlost až 1 167 Mb/s. Pokud vaše zařízení nepodporují bezdrátové připojení, můžete využít LAN porty a připojit je přes ethernetový kabel s podporou gigabitové rychlosti. Router má čtyři antény, které směrují signál do všech stran, aby se nikde neobjevily mrtvé zóny bez signálu. S šifrováním WPA2 zůstane vaše domácí síť zabezpečená proti útokům z vnější strany.

 

 

Rychlejší Wi-Fi síť

Práce v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz zaručeně přináší ovoce. Jejich kombinací dokáže router rovnoměrně rozdělovat signál i do více připojených zařízení současně. Jako bonus navíc dvě pásma zajistí ještě lepší rychlosti připojení, jejich kombinovaná rychlost je 1 167 Mb/s, abyste si mohli vychutnat oblíbenou online zábavu zcela bez kompromisů.

 

 

Signál projde i přes stěny

Router se skvěle hodí do každého prostoru. Čtyři externí antény signál rozšíří do všech místností, zůstává silný a stabilní i při průchodu stěnou. Kvalitního signálu router dosahuje pomocí speciálního algoritmu pro korekci slabého signálu a snížení jeho rušení na stejné frekvenci.

 

 

Připojení více zařízení

Nebojte se k síti připojit souběžně více zařízení. Technologie MU-MIMO vysílá signál do všech současně, aby nikdo nemusel čekat, než se mu načte webová stránka nebo video.

 

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě