Doprava do Zásilkovny za 59 Kč nebo zdarma. Ceny dopravy najdete zde
CZK

TP-Link T1600G-52PS JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 48x GLAN + 4x GSFP, 320W POE+

Kód: 438137Prodejní číslo: T1600G-52PS(TL-SG2452P)
|
Výrobce: TP-link
Zdarma
TP-Link T1600G-52PS JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 48x GLAN + 4x GSFP, 320W POE+
14 530 Kč
12 008.26 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(2 ks)
Můžeme doručit do: 24.06.2019
Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:48; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech.
Popis
Detailní popis produktu
48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty: T1600G-52PS (TL-SG2452P)

Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájením
Funkce L2+--statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě
IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius Authentication vám poskytují silné bezpečnostní strategie
L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duálním IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
WEB/CLI řízené módy, SNMP, RMON a Dual Image přinášení bohaté funkce řízení
TECHNICAL SPECS

HARDWARE FEATURES

Standards and Protocols

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interfaces

48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
Network Media

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity

3
Power Supply

100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption

Maximum (PoE on): 470.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 46.5W (220V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45)

Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 48 Ports
Power Supply: 384W
Dimensions ( W x D x H )

(440 x 330 x 44 mm)
PERFORMANCE

Bandwidth/Backplane

104Gbps
Packet Forwarding Rate

77.4Mpps
MAC Address Table

16K
Jumbo Frame

9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service

Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ Features

Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
VLAN

Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Access Control List

L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Security

Port Security
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
DHCP Snooping
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6

Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications

DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management

Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification

CE, FCC, RoHS
Package Contents

T1600G-52PS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements

Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment

Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C~70°C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing.
Parametry produktu
Maximální počet portů48
ProvedeníRack mounted 19"
TechnologieGigabit Ethernet 1000Mbps
ManagementSNMP/RMON
Vlastnosti switcheFuknce POE po portech
Naposledy navštívené
Zdarma
TP-Link T1600G-52PS JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 48x GLAN + 4x GSFP, 320W POE+TP-Link T1600G-52PS JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 48x GLAN + 4x GSFP, 320W POE+
Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:48; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
12 008.26 Kč bez DPH
14 530 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat