Doprava do Zásilkovny za 59 Kč nebo zdarma. Ceny dopravy najdete zde
CZK

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex

Kód: 438288Prodejní číslo: TL-SM321B
|
Výrobce: TP-link
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex
449 Kč
371.07 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
(1 ks)
Můžeme doručit do: 27.06.2019
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex.
Popis
Detailní popis produktu
TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

Upozornění:
WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B - protikus naleznete na kartě příslušenství.
Parametry produktu
Typ vláknaSinglemode
Technologie SFP Modulu1000 Mbps
Rozhraní moduluSFP/miniGBIC
Naposledy navštívené
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm SimplexTP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
371.07 Kč bez DPH
449 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat