Víkendové tipy na vybrané notebooky najdete zde

Toucan SC100 Connect Conference Speaker - konferenční reproduktor

Kód: 1894009Prodejní číslo: TCS100KU-ML
|
Výrobce: NoName
4 149 Kč
3 429 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
(1 ks)
Můžeme doručit do: 07.02.2023
Typ zařízení:IP Telefony.
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Toucan SC100 Connect Conference Speaker - konferenční reproduktor

Connect Conference Speaker

Reproduktor Toucan SC100 je skvělým pomocníkem, co se týče meetingů při práci z domova a meetingů na dálku s kolegy odkudkoli na světě. Tento konferenční reproduktor se 4 vestavěnými mikrofony s potlačením ozvěny v reálném čase, 5wattovým reproduktorem a jednoduchým zapojením Plug-and-Play je přesně to, co potřebujete k rychlému spuštění a bezproblémovému chodu konference. Je kompatibilní s většinou konferenčních reproduktorů a nevyžaduje žádný další software.

Konferenční reproduktor Toucan s hlasitým odposlechem a se 4 vestavěnými mikrofony s potlačením ozvěny

Profesionální kvalita pro konference:

Zajistěte, aby meetingy probíhaly bez nesnází – pomocí konferenčního reproduktoru Toucan s hlasitým odposlechem. Tento model se dodává se 4 vestavěnými mikrofony s potlačením ozvěny ke snímání jakýchkoli mluvících osob z jakéhokoli úhlu, což zajišťuje, že je slyšet všechny osoby v místnosti.

Pro domácí nebo kancelářské použití:

Konferenční reproduktor Toucan s hlasitým odposlechem je perfektní pro domácí kanceláře i kancelářské konferenční místnosti a je ideální pro práci na dálku. Zajišťuje, že všechny konferenční hovory s klienty budou probíhat s kvalitním zvukem. Zařízení je dostatečně malé, aby nepůsobilo rušivě, ale dostatečně výkonné pro více mluvících osob.

Možnost připojení Bluetooth nebo USB:

Reproduktor lze podle potřeb připojit pomocí Bluetooth 5.0 nebo USB kabelu. Tento reproduktor konferenční kvality se snadno používá a je intuitivní, což znamená, že se můžete soustředit na svůj meeting namísto toho, abyste se stresovali, zda bude technika fungovat.

Kvalitní zvuk:

Tento konferenční reproduktor s funkcí Bluetooth zaručuje při konferenčních hovorech kvalitní zvuk. Soustřeďte se na práci a nechte reproduktor, aby se postaral o techniku. Když nemluvíte s klienty nebo partnery, je reproduktor skvělý dokonce i k poslechu hudby.

Používání s chytrým telefonem nebo počítačem:

Připojte konferenční reproduktor Toucan s hlasitým odposlechem pomocí Bluetooth k chytrému telefonu nebo tabletu nebo pomocí Bluetooth nebo USB k počítači. Jednoduché zapojení Plug-and-Play je intuitivní, snadno se používá a zajistí rychlé spuštění a bezproblémový chod konference.

Technické specifikace

Kabelové / Bezdrátové: Kabelové
Echo Cancellation: Ano

.
Parametry produktu
Typ zařízeníIP Telefony

Diskuze k produktu Toucan SC100 Connect Conference Speaker - konferenční reproduktor

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Toucan SC100 Connect Conference Speaker - konferenční reproduktor

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Zdarma
Toucan SC100 Connect Conference Speaker - konferenční reproduktorToucan SC100 Connect Conference Speaker - konferenční reproduktor
Typ zařízení:IP Telefony.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
4 149 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě