SMART Signage LED QB50B 50" LH50QBBEBGCXEN

Kód: 3878626Prodejní číslo: LH50QBBEBGCXEN
|
Výrobce: Samsung
20 190 Kč
16 686 Kč bez DPH
Záruka: 36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(4 ks)
Můžeme doručit do: 27.09.2023
Řada QBB spojuje pokročilé profesionální funkce, jednoduchý způsob instalace a údržby s úchvatným designem, který maximálně podpoří prostředí jakéhokoliv podnikání. Od vylepšení spolupráce po zobrazení bohatého obsahu v nových formátech, QBB přináší inovaci a efektivitu, umožňující firmám dosáhnout všech jejich cílů. Úhlopříčka obrazovky: 50", Technologie TV: LED, Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160, Svítivost (nit): 350; VESA: 200 x 200, Doba provozu: 16/7.

 

+ Hledáte výhodnější cenu?

Máte zájem realizovat větší nákup za lepší cenu?

 

 

Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

SMART Signage LED QB50B 50" LH50QBBEBGCXEN

Objevte nové možnosti zobrazení pro vaše podnikání

Řada QBB spojuje pokročilé profesionální funkce, jednoduchý způsob instalace a údržby s úchvatným designem, který maximálně podpoří prostředí jakéhokoliv podnikání. Od vylepšení spolupráce po zobrazení bohatého obsahu v nových formátech, QBB přináší inovaci a efektivitu, umožňující firmám dosáhnout všech jejich cílů.

 

 

Zažijte dokonale věrné barvy

Dynamic Crystal Color

Nechte se pohltit obrazem s miliardou barevných odstínů. Funkce Dynamic Crystal Color nabízí realistické variace, umožňující zákazníkům vidět i ty nejmenší detaily.

 

 

Útlý design, který ušetří drahocenný prostor

Tenký a symetrický vzhled

Úzké rámečky a symetrický design umožňují snadnou integraci do jakéhokoliv prostředí a maximálně svižnou instalaci. A aby bylo ušetřeno co nejvíce prostoru, všechny konektory směřují na stranu, takže budete moci displej připevnit na zeď jen s minimální mezerou mezi zařízením a stěnou.

 

Nulové překážky v zážitku ze sledování

Čisté vedení kabelů

Displej řady QBB perfektně zapadne do prostředí jakéhokoliv podnikání a díky funkci čistého vedení kabelů navíc sledujícím umožní plně se soustředit na to, co se odehrává na displeji a zapomenout na přítomnost jakýchkoliv rušivých elementů.

 

 

Videohovory bez zdlouhavé instalace

Integrované řešení pro videokonference

Spojte se se svými kolegy bez zbytečných průtahů. Displej řady QBB představuje mnohem snazší přístup k videokonferencím s vestavěným řešením, podporujícím nejoblíbenější webové aplikace, což vám umožní začít s videohovory jednoduchým využitím USB webkamery.

 

*Aplikace pro videohovory bude dostupná v rámci aktualizace firmware ve druhém čtvrtletí roku 2022. *Kamera se prodává samostatně - Podporované kamery (9 modelů) : Logitech C930e, C922, C922x, C925E, C920s, C920, C920-C, C930C, Logitech Stream Cam

 

Přepínejte mezi obrazovkami s bezdrátovou rychlostí

Smartview+

Funkce Smart View+ umožňuje bezdrátové sdílení obrazovky bez nutnosti připojení kabelem, což zajistí dokonalou spolupráci. Uživatelé rovněž mohou povolit vlastnost sdílení na začátku schůzky, a tím umožnit mluvčímu rychle přepínat mezi obrazovkami pomocí jediného kliknutí.

 

 

Udržujte nastavení místnosti bez nezamýšlených změn

Custom Home

Speciálně vytvořena pro maximálně snadnou správu konferenčních místností, funkce Custom Home umožní správcům uzamknout specifická nastavení tak, aby jednotliví uživatelé nemohli v rámci konferenčních hovorů provádět nezamýšlené změny. Vše tak bude fungovat po celý den přesně dle předběžných podmínek nastavení, což umožní IT oddělení věnovat se jiným, závaznějším činnostem.

 

Vytvořte si profesionální prostředí s pokročilými nástroji

Režimy Pro

Vestavěné profesionální režimy přinášejí vyšší flexibilitu v rozličných situacích. Režim Director Mode minimalizuje dodatečné úpravy obrazu a přinese zážitek přesně tak, jak to jeho režisér zamýšlel. Zdravotnické týmy pak budou moci simulovat medicínské snímkování typu rentgenu s režimem DICOM Simulation Mode, který plně vyhoví standardům dokonalého pokrytí odstínů šedé.

 

 

Jednoduchá mobilní kalibrace napříč obrazovkami

Smart Calibration

Zajistěte dokonalou konzistenci barev napříč jednotlivými displeji. S použitím důmyslné mobilní aplikace firmy Samsung funkce Smart Calibration zajistí, že každý displej bude dokonale vyladěn tak, aby mohl zobrazit firemní loga a další komerční obsah v přesných a věrných barvách.

 

Snadné nastavení a aktualizace

Tizen Zero Config

Tizen Zero Config je přímo nezbytným nástrojem pro všechny správce IT, kteří se starají o několik zařízení v různých místech instalace. Pouhým sledováním pokynů mohou rychle zaregistrovat nové aplikace přes rozhraní Tizen Business Manager a vzdáleně je instalovat, což ušetří čas, který by jinak byl stráven přesunem na místo určení.

 

*Funkce Tizen Zero Config bude dostupná v rámci firmware aktualizace ve druhém čtvrtletí roku 2022.

 

Podpora nejnovějšího webového obsahu

Vylepšitelná webová platforma

Nahrajte i svůj nejinovativnější obsah. Neutuchající vylepšení webové platformy QBB umožní pohodlné přehrávání nejnovějších typů souborů bez jakýchkoliv omezení, což umožní vytvářet rozmanitá a poutavá obchodní nebo podniková sdělení.

 

 

Flexibilní instalace na míru vašim požadavkům

Automatické natáčení

Spolehněte se na dokonalou čistotu vašeho obsahu. Displej disponuje technologií automatického natáčení, které přizpůsobí zobrazení při změně pozice z vertikální na horizontální, což přinese flexibilitu pro využití v jakémkoliv prostředí. Navíc automaticky rozpozná špatnou orientaci displeje a ihned ji napraví, aby zážitek ze sledování vůbec nic nerušilo.

 

 

Balení, které činí náš svět zelenějším

Ekologicky udržitelné technologie

Série QBB k výrobě zadní strany displejů a svého balení využívá recyklované plasty, což koresponduje Společnost Samsung navíc obdržela hned několik certifikací na základě úspory energie a snížení uhlíkových emisí. Samozřejmostí je rovněž i dodržování všech standardů pro nakládání s nebezpečnými látkami v souladu s certifikacemi RoHS, REACH a WEEE.

 

 

Technické specifikace:

  • Úhlopříčka obrazovky: 50"
  • Technologie TV: LED
  • Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160
  • Svítivost (nit): 350
  • VESA: 200 x 200
  • Doba provozu: 16/7 

 

 

Parametry produktu
Technologie TVLED
Úhlopříčka obrazovky (")50"
Formát obrazovky16:9
RozlišeníUltra HD 4k 3840x2160
Svítivost (nit)350
Doba provozu16/7
VESA200 x 200
Parametry produktu
Technologie TVLED
Úhlopříčka obrazovky (")50"
Formát obrazovky16:9
RozlišeníUltra HD 4k 3840x2160
Svítivost (nit)350
Doba provozu16/7
VESA200 x 200

Diskuze k produktu SMART Signage LED QB50B 50" LH50QBBEBGCXEN

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu SMART Signage LED QB50B 50" LH50QBBEBGCXEN

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Zdarma
SMART Signage LED QB50B 50" LH50QBBEBGCXENSMART Signage LED QB50B 50" LH50QBBEBGCXEN
Řada QBB spojuje pokročilé profesionální funkce, jednoduchý způsob instalace a údržby s úchvatným designem, který maximálně podpoří prostředí jakéhokoliv podnikání. Od vylepšení spolupráce po zobrazení bohatého obsahu v nových formátech, QBB přináší inovaci a efektivitu, umožňující firmám dosáhnout všech jejich cílů. Úhlopříčka obrazovky: 50", Technologie TV: LED, Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160, Svítivost (nit): 350; VESA: 200 x 200, Doba provozu: 16/7.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
20 190 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě