Výběr z cenově výhodné nabídky najdete zde

Sleva na vybrané notebooky

30.3.2022

Notebooky neodmyslitelně patří do současného on-line světa. Pomáhají nám při studiu, v práci, nebo při každodenních běžných aktivitách. K jejich hlavním přednostem patří snadná přenositelnost, a tedy jistý pocit svobody. Výběr ideálního notebooku je však velice individuální a řídí se především požadavky na výkon daného zařízení a způsobem využití. Notebooky získaly oblibu i díky své cenové dostupnosti. A nyní jsou tyto modely ještě dostupnější.

 

V naší slevové nabídce jsou zastoupeni dva výrobci, Hewlett-Packard (HP) a Lenovo. Přečtěte si co o sobě píší obě společnosti:

 

Hewlett-Packard (HP)

Naší vizí je vytvářet technologie, které zjednodušují život každému a kdekoli – pro každého jednotlivce, každou organizaci i komunitu po celém světě. Motivuje nás to a také inspiruje k tomu, abychom dělali to, co děláme. Abychom vytvářeli, co vytváříme. Abychom přicházeli s novými nápady a přepracovávali ty stávající. Abychom vytvářeli produkty, které budí úžas. Z nastoupené cesty neuhneme, protože nám to nedovolíte. Měníte způsoby práce. Způsoby hraní. Způsoby žití. S našimi technologiemi dokážete změnit svět. 

 
Lenovo

Příběh společnosti Lenovo vždy spočíval v utváření výpočetní inteligence, aby se vytvořil lepší svět. Díky nejširšímu portfoliu technologických produktů na světě dodáváme naši vizi Smarter Technology for All prostřednictvím produktů, řešení, softwaru a služeb, které jednotlivci, komunity, firmy a celé populace potřebují k naplnění svého potenciálu.

 

 

 

 

 

 

 

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě