Doručení ZDARMA nebo od 39 Kč. Více zde

Sleva na monitory Samsung

21.06.2022

Monitory Samsung

Společnost Samsung pravděpodobně nemusíme sáhodlouze představovat, jedná se o jednu z největších společností na světě, která tvoří velké množství produktů. V oblasti monitorů se řadí delší dobu mezi špičku na trhu. Díky své kvalitě a spolehlivosti se drží na předních příčkách oblíbenosti.

 

Díky neustálému technologickému pokroku už se dnes běžně dá setkat s levnými monitory, které mají velikost displeje 24 palců a Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů).  To jsou hodnoty, které jsou zcela dostačující pro každodenní používání počítače, ať už jde o práci, hraní her anebo třeba sledování filmů a seriálů. Jsou také často ideální volbou jako sekundární monitor, který je doplněn dražším a kvalitnějším monitorem.

 

Herní monitory jsou oproti těm klasickým rozdílné hlavně v obnovovací frekvenci a samotné odezvě displeje. Tyto dva parametry jsou nejdůležitější, což ostatně uvidíte i při prezentaci různých herních monitorů, kde se výrobci předhánějí s co nejlepšími hodnotami. Čím menší odezva displeje, tím lépe pro hráče, protože obraz v rychlých scénách zůstane ostrý. U obnovovací frekvence naopak chcete mít monitor s vysokými hodnotami. U herních monitorů se hodnoty pohybují od 75 Hz nahoru. Čím vyšší obnovovací frekvenci monitor má, tím ostřejší bude obraz při rychlých scénách a vše se bude zdát plynulejší. A to se u hraní her rozhodně hodí.

 

Ať už hledáte monitor vhodný k práci či k zábavě, nyní máte možnost pořízení za nejlepší ceny.

 

 

 

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě