Slevy na monitory Samsung platné do 30.9. najdete zde

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Kód: 839343Prodejní číslo: SFP-PLUS-SR-CIS(SFP-10G-SR OEM
|
Výrobce: OEM
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
339 Kč
280 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Parametry produktu
Typ vláknaMultimode
Technologie SFP Modulu10 Gbps
Rozhraní moduluSFP+

Diskuze k produktu SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
339 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě