Doprava do Zásilkovny za 59 Kč nebo zdarma. Ceny dopravy najdete zde
CZK

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m

Kód: 58226Prodejní číslo: 506533
|
Výrobce: Intellinet
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m
1 803 Kč
1 490.08 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
Popis
Detailní popis produktu
•Data transfer rate: 1000 Mbps
•One 1000Base-T RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e and better)
•RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation
•One 1000Base-SX multi-mode Fiber SC duplex port
•Fiber distance support: up to 220 m / 720 ft (62.5/125 µm cable) or 550 m / 1800 ft (50/125 µm cable)
•Wavelength: 850 nm
•Flow control
•Status LEDs for power and Link/TX for both ports
•External power adapter, 5 V DC.
Parametry produktu
Technologie konvertoruGigabit Ethernet 1000Mbps
Naposledy navštívené
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 mIntellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 490.08 Kč bez DPH
1 803 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat