Slevy na vybrané notebooky a tablety najdete zde

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail

Kód: 521553Prodejní číslo: E10GSFPLR
|
Výrobce: Intel
Zdarma
Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail
8 190 Kč
6 769 Kč bez DPH
Záruka: 36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíOstatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Diskuze k produktu Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Zdarma
Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retailIntel Ethernet SFP+ LR Optics, retail
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
8 190 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě