Výhodné slevy na rozbalené zboží. Více najdete zde
CZK

Creative Sound BlasterX AE-5 - int. zvuková karta

Kód: 686882Prodejní číslo: 70SB174000000
|
Výrobce: Creative Labs
Creative Sound BlasterX AE-5 - int. zvuková karta
3 170 Kč
2 619.83 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(5 ks)
Můžeme doručit do: 17.09.2019
Herní zvuková karta PCIe o vysokém rozlišení a převodník DAC se systémem osvětlení RGB Aurora.
Popis
Detailní popis produktu

Sound BlasterX AE-5


Herní zvuková karta PCIe o vysokém rozlišení a převodník DAC se systémem osvětlení RGB Aurora


Sound BlasterX AE-5 je herní zvuková karta PCI-E DAC o vysokém rozlišení třídy SABRE32 Ultra a převodník DAC se zesilovačem Xamp. Tento zcela nový diskrétní sluchátkový zesilovač využívá bi-amplifikační technologii. Přináší úžasně průzračný zvuk a také se chlubí světelným systémem Aurora Reactive s 16,8 milióny přizpůsobitelných barev.


Diskrétní zesílení sluchátek Xamp


Sound BlasterX AE-5 je první zvuková karta vybavená naším diskrétním sluchátkovým zesilovačem Xamp vlastní konstrukce. Každý kanál je zesilován individuálně, což umožňuje kartě AE-5 dosáhnout zcela nové úrovně průzračného věrného zvuku v neměnném bezztrátovém režimu do každé mušle bez ohledu na nároky. Velmi nízká 1? výstupní impedance je ideální pro sluchátka od 16 do 600 ?.


Převodník DAC třídy SABRE32 Ultra


Zvuková karta Sound BlasterX AE-5 je zároveň převodníkem PCI-E DAC třídy SABRE32 Ultra, který se ideálně hodí pro reprodukování herního, hudebního a filmového zvuku o vysokém rozlišení. Dokáže přehrávat zvuk až 32 bitů/384 kHz/122 dB DNR, s velmi nízkým zkreslením a potlačením zpoždění.


Systém reaktivního osvětlení Aurora Reactive


Vychutnejte si symfonii světel a zvuku se systémem osvětlení Aurora Reactive! Tělo zvukové karty AE-5 je osazeno přizpůsobitelnými RGB LED diodami a ke kartě je rovněž přiložen pás s RGB LED diodami. Uživatelé PC a Mac si mohou zadarmo stáhnout software Sound Blaster Connect a programovat různé světelné efekty obsahující až 16,8 miliónů barev.


BlasterX Acoustic Engine


Zvuková karta Sound BlasterX AE-5 pokračuje v dlouhé tradici zpracování a vylepšení zvuku produktů Sound Blaster. BlasterX Acoustic Engine Pro je výběr plně přizpůsobitelných technologií zpracování zvuku, se kterými tato sluchátka dosahují nové úrovně bezkonkurenční věrnosti zvuku a opojení. Tyto zvukové technologie vytvářejí jedinečné úrovně věrnosti zvuku, včetně ohromujících 3D prostorových efektů pro vaše reproduktory a sluchátka s mikrofony.


Scout 2.0


Rozšiřte si obzor s prvním chytrým herním společníkem na světě, který umožňuje zobrazovat a vidět nepřátele na radaru prostřednictvím vašeho mobilního zařízení v každé FPS hře. Režim Scout byl rozšířen o zaktualizovanou funkci, která určitě zamrzí každého, s kým se setkáte na bojišti!


Průzračný, čistý a dokonalý zvuk


Zvuková karta Sound BlasterX AE-5 bude k dispozici rovněž ve speciální bílé verzi Pure Edition. Kromě čistě bílého krytu budou její součástí i čtyři pásy s LED diodami, což je o tři více než ve standardní verzi.


Obsah balení


•Sound BlasterX AE-5
•1 x pás s LED diodami (30 cm / 10 LED diod)
•1 x prodlužovací kabel
•Stručný návod k použití
•Letáky s informacemi o záruce

.
Parametry produktu
Typ zvukové kartyInterní
Naposledy navštívené
Creative Sound BlasterX AE-5 - int. zvuková kartaCreative Sound BlasterX AE-5 - int. zvuková karta
Herní zvuková karta PCIe o vysokém rozlišení a převodník DAC se systémem osvětlení RGB Aurora.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 619.83 Kč bez DPH
3 170 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat