Sleva na Lenovo. Notebooky za skvělé ceny najdete zde

Creative BlasterX SENZ3D kamera

Kód: 686861Prodejní číslo: 73VF081000000
|
Výrobce: Creative Labs
Creative BlasterX SENZ3D kamera
4 420 Kč
3 653 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
(1 ks)
Můžeme doručit do: 25.11.2019
Kamera s funkcí rozpoznání hloubky a gest určená pro PC.
Popis
Detailní popis produktu

BlasterX Senz3D


Objevte nové způsoby interakce s kamerou BlasterX Senz3D. Umožňuje přihlásit se k počítači prostřednictvím funkce rozpoznávání obličeje. Umožňuje oskenovat skutečný předmět nebo váš obličej a vytvořit 3D verzi, kterou lze sdílet se známými. Umožňuje hladce přepínat pozadí pro hlubší zážitek z virtuální hry.


BlasterX Senz3D je ochutnávkou naší budoucnosti. Tato inteligentní webová kamera je vybavena pokročilým know-how a technologií. Snímá prostorovou hloubku a sleduje pohyb osoby jako lidské oko. Tato webová kamera má tři objektivy pro zachytávání obrazových dat: RGB kameru, infračervenou kameru a laserový projektor. Tyto objektivy při zachytávání obrazových dat spolupracují s technologií Intel® RealSense™ a reagují na výrazy vašeho obličeje a pohyby vašeho těla.


Neuvěřitelná technologie s neomezenými možnostmi
• Gesture Control
• 3D Face Sensing
• Voice Control
• 3D skenování
• Background Removal
• HD Video


Představte si, že můžete ovládat výrazy vašeho obličeje a řeč hlasem. Webová kamera Senz3D obsahuje řadu snímačů 3D obrazu a pohybu a zároveň technologii Intel RealSense, které umožňují uživatelům snadno a přesně komunikovat se svými počítači.


Analýza a rozpoznávání obličeje
S použitím velmi přesných algoritmů rozpoznávání obličeje a gest nemůže být vaše interakce s počítačem pohodlnější a úchvatnější. Díky službě Windows Hello lze odemknout počítač jediným pohledem.


Sledování gest
Webová kamera Senz3D sleduje souřadnice 22 bodů na rukou a kloubech jako v zrcadle. Když máváte, zatínáte pěst nebo potahujete prst, zažíváte zcela novou úroveň opojení a lepší ovládání ve vaší hře.


3D skenování
Rozvíjejte vaši fantazii s kamerou Senz3D. Vytvořte si 3D dílnu, ve které můžete vytvořit cokoli. Může to být květina, hračka nebo váš vlastní obličej - oskenované objekty můžete sdílet s vašimi známými. Když si hráči oskenují své obličeje do hry, může být jejich herní zážitek ještě realističtější a atraktivnější.


Pro uskutečnění tohoto zážitku je třeba, aby byla webová kamera umístěna přesně uprostřed nad monitorem a nakloněna svisle směrem k obličeji uživatele.


Rozšířená realita a odebírání pozadí
Dejte sbohem mohutným a ošklivým konfiguracím zelené obrazovky. Díky technologii snímání prostorové hloubky přidává kamera Senz3D do vašeho prostoru vrstvu virtuální reality. Určeno speciálně pro hráče: můžete hladce přepínat pozadí pro silnější opojení a větší zážitek ze hry.


Ovládejte vše hlasem
Kamera Senz3D je vybavena technologií CrystalVoice™, která nabízí spoustu funkcí. Ty vám umožňují hlasité a čisté vyjadřování při volání prostřednictvím Skypu nebo při herních konverzacích. Acoustic Echo Cancellation eliminuje zpětnou vazbu, takže je váš hlas hlasitý a čistý. Noise Reduction odstraňuje nežádoucí šumy na pozadí ve vašem dialogu. Voice Focus vytváří zónu, která izoluje váš hlas od vašeho okolí. VoiceFX vám umožňuje měnit hlas na postavu dle vašeho výběru. Vaše oblíbená dílna, ve které můžete ovládat efekty pomocí BlasterX Acoustic Engine.


Stvořeno pro asistentku Windows Cortana
Ovládání počítače hlasem přináší dosud nepocítěnou svobodu. Kamera Senz3D prostřednictvím technologie CrystalVoice pomáhá lépe komunikovat s Cortanou a efektivněji využívat váš počítač.


Obsah balení


•Sound BlasterX Senz3D
•Kabel USB 3.0
•Stručná úvodní příručka
•Bezpečnostní a regulatorní informace

.
Parametry produktu
Rozlišení Web kamery2.0 Mpix
Naposledy navštívené
Creative BlasterX SENZ3D kameraCreative BlasterX SENZ3D kamera
Kamera s funkcí rozpoznání hloubky a gest určená pro PC.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
4 420 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat